Головна » 2013 » Травень » 24 » Любартівські читання
09:08
Любартівські читання


22-23 травня 2013р. відбулася ХІ - а  наукова академічна конференція «Любартівські читання».
Серед учасників конференції представники наукових інституцій Києва, Львова, Острога, Рівного. Володимира-Волинського, Луцька. Тематикою наукових досліджень є історія, археологія, архітектура Луцька та Волині.Конференція, є певною мірою унікальною. Матеріали досліджень, значно глибше ніж популярні видання, дають можливість осягнути історію Луцького замку, стародавньої частини Луцька та Волині загалом. Фахівці подали свої публікації до ІХ-го випуску наукового збірника «Старий Луцьк».Збірник розрахований на науковців, студентів і всіх небайдужих до історії міста і краю.
Також, в рамках роботи наукової конференції, у  виставкових залах Державного історико-культурного заповідника створено дві нові експозиції: «Відновлена історія» та «Види старого Луцька».

Виставка реставрованої кераміки з фондів Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку «Відновлена історія» дає змогу доторкнутися до оригінального посуду ХІІ – ХІХ ст., який знайдено під час археологічних досліджень на території Старого міста.Їх первісні форми, багатий орнамент та розпис відомий нам завдяки дослідженням археологів: М. Кучинка, М. Малевської, Б. Сайчука, С. Терського та ін.  Після закінчення роботи конференції давній посуд поповнить постійну виставку у Луцькому замку.Фотовиставка Віктора Чухрая «Види старого Луцька» дозволяє по-новому поглянути на давнє місто. Тут представлені роботи з сюжетної та художньої фотографії. Пейзажі та краєвиди нашого міста.


Переглядів: 1139 | Додав: kroliak | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]