Головна » 2013 » Квітень » 23 » Відкриття туристичного сезону в Кам’янці-Подільському
Відкриття туристичного сезону в Кам’янці-Подільському

19-21квітня 2013р. в м. Кам’янці-Подільському відбулися заходи по офіційному відкриттю туристичного сезону. Головні організатори цих заходів – Департамент гуманітарної політики міської ради та державний історичний музей-заповідник.

Метою проекту було організувати туристичну виставку замків, фортець, заповідників Західного регіону України та зробити цей проект постійнодіючим.
   Офіційне відкриття туристичного сезону відбулося 20 квітня о 16.30 на площі Польський ринок, на котрому присутні могли бачити: парад духовної музики; вітання офіційних осіб, нагородження переможців конкурсу; відкриття скульптури «Подільського туриста»; салют від фестивалю «Остання столиця» (вистріл із броньованої машини 1918 року).

Програма заходів до відкриття туристичного сезону Хмельницької області в м. Кам’янці-Подільському підготовлена цікаво та різнопланово, серед найцікавішого:
- Презентація проекту «Система інформування туриста»;
- Відкриття виставки «Комплекс оборонних гідротехнічних споруд XV-XVI ст.», «Виставка зброї».
- Відкриття виставки «Подільська люлька», «Фортифікація XV-XIX ст. »;
- Міні-фестиваль ретро-фільмів, які знімались в місті «Кам’янецька кіноманія»;
- Робота регіональної туристичної виставки «Перлини Західної України: фортеці і замки».
- Робота презентаційного майданчика «Подільське намисто».
- Виставка та майстер-класи народних умільців;
- Презентація видавництв туристичної і краєзнавчої продукції про Подільський край;
- Регіональний туристичний форум «Хмельниччина відкриває туристичний сезон 2013 року»;
- Відкриття нового туристичного атракціону «DOUBLE-DEKER»;
- Анімаційна програма від фестивальної агенції «Квітка на камені»;
- Конкурс малюнка, фото «Стежками рідного краю», підведення підсумків;
- Марафон духових оркестрів;
- Танцювальний марафон «PLAZA DANCE-Ратуша»;
- Виступ академічного козачого ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля»;
- Розважальна молодіжна програма «В туристичний сезон усі разом!»;
- Середньовічна учта;
- Благодійна акція «Всією громадою» - «Палаючі серця» (запуск ліхтариків);
- Анімація «Porta temporis: відкриття сезону». Програма заходів підготовлена цікаво та різнопланово.

Оскільки у цей час в місті перебували провідні німецькі туроператори та багато представників засобів масової інформації, організатори широко рекламували проект через Державне агентство з питань туризму та курортів.
Делегацію від Волині представляли працівники Державного історико-культурного заповідника, управління туризму і промоції Луцької міської ради, управління інфраструктури та туризму Волинської облдержадміністрації.

Переглядів: 1292 | Додав: kroliak | Рейтинг: 0.0/0