Головна » 2013 » Квітень » 24 » Учнівський турнір ерудитів
Учнівський турнір ерудитів

24 квітня на території  Луцького замку  розпочався  І-ий Учнівський турнір ерудитів. Метою цього заходу є популяризація культурно-історичних цінностей міста Луцька серед учнівської молоді. Турнір призначений для учнів 9-11 класів.

Організатор турніру – Волинський інститут економіки та менеджменту, співорганізатор – Державний історико-культурний заповідник у м. Луцьку.

Учасників турніру привітали: Степанюк Оксана Миколаївна –проректор з навчально-виховної роботи ВІЕМу, Рудецький Павло Аркадійович – директор історико-культурного заповідника, Хомич Олександр Степанович – начальник Управління освіти і науки ВОДА, Гребенюк Олег Володимирович – начальник Управління освіти Луцької міської ради,  Гнатів Тетяна Федорівна – начальник Управління культури Луцької міської ради, Моклиця Юрій Володимирович – голова Асоціації розвитку туризму Волині, Гоцалюк Петро Павлович – голова Асоціації регіонального розвитку, Веремійчук Петро Олександрович – заступник директора з маркетингу ТОВ ТД «Луцьккондитер».

Переглядів: 1596 | Додав: kroliak | Рейтинг: 0.0/0