Головна » 2013 » Березень » 18 » Нові надходження в Музей книги
Нові надходження в Музей книги

13.03.2013 року в найдавнішому діючому храмі Луцька – Покровській церкві - відбулась церемонія передачі Митрополитом Луцьким і Волинським УПЦ Ніфонтом навчальним закладам Луцька, Волині та культурно-просвітницьким установам, в тому числі Державному історико-культурному заповіднику у м. Луцьку, Повного зібрання творів та листів Миколи Гоголя в 17-ти томах з врученням сертифікату. Видання було здійснене за сприянням Благодійного фонду «Богуслав» та Некомерційним партнерством «Полтавське земляцтво» (Москва).

Ця подія започаткувала низку заходів Луцької-Волинської єпархії УПЦ, які будуть відбуватись на протязі року у зв’язку з святкуванням 1025-річчя Хрещення Русі, серед них – участь в урочистостях в Софії Київській та в Києво-Печерській Лаврі, а також за кордоном, у Франції, Італії та інших країнах Західної Європи.

Переглядів: 703 | Додав: kroliak | Рейтинг: 0.0/0