Головна » 2013 » Лютий » 27 » концерт присвячений 142-й річниці з дня народження Лесі Українки
концерт присвячений 142-й річниці з дня народження Лесі Українки

25 лютого у виставковій залі Державного історико-культурного заповідника відбувся концерт, присвячений 142-й річниці з дня народження Лесі Українки. Твори Шопена, Дворжака, Вівальді, Лисенка були виконані учнями Луцької музичної школи №1 ім. Ф.Шопена (Аня Єфіменко, Дарина Собко, Катя Томчук, Богдана  Мельнічук, Ігор Соломінко) та струнним квартетом викладачів цієї школи, володарем Гран-прі Міжнародного конкурсу «Бархатний сезон-2012» (м. Саки).

Дарина Зубчук, лауреат обласного конкурсу юних композиторів, написала музику на вірш Лесі Українки «До мого фортепіано» і сама виконала цей твір.

Пісню Г.Майбороди на слова Лесі Українки «Була весна» виконала студентка Інституту мистецтв Східно-європейського національного університету ім. Лесі Українки Юлія Савчук.

Пісні на слова Лесі Українки «Стояла я і слухала весну», «Хотіла б я піснею стати» прозвучали у виконанні переможця Міжнародного конкурсу «Мистецькі барви» (м. Прилуки) – Емілії Михайловської.

Завершила концерт, лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів, Тетяна Ціхоцька. Відома волинська співачка виконала твори Лесі Українки «Веснянка», «Ноктюрн», «Одинока зірка», для яких сама створила мелодії.

Вела концерт, заслужений працівник культури України, викладач Луцької музичної школи №1 ім. Ф.Шопена, І.Циганкова.

Режисери концерту:  Я.Корнелюк, заслужений працівник культури України;  М.Лукач, викладач Луцької музичної школи №1 ім. Ф.Шопена.

Після закінчення концерту всі  присутні у залі були запрошені на екскурсію до кімнати-музею «Лесина вітальня»,  яку провела  Валентина Окуневич, заступник директора заповідника.

Переглядів: 886 | Додав: kroliak | Рейтинг: 5.0/1