Головна » 2013 » Квітень » 18 » Територія Старого міста стала чистішою
Територія Старого міста стала чистішою

В день охорони пам’яток історії і культури відділ охорони культурної спадщини Луцької міської ради (керівник С.Годлевський), історичний факультет СНУ ім. Лесі Українки (декан А.Шваб) та Державний історико-культурний заповідник у місті Луцьку (директор П.Рудецький) проводили спільну акцію по прибиранню території навколо Луцького замку. Від сміття було очищено вали замку та навколишня територія, особливо зі сторони Центрального ринку де його вже традиційно найбільше. Комунальними службами міста забезпечено вивіз зібраного сміття. Завдяки заходу у день памяток історії і культури територія Старого міста стала значно чистішою а студенти історичного факультету за свою працю були нагороджені екскурсією.

Переглядів: 736 | Додав: kroliak | Рейтинг: 0.0/0