Головна » 2013 » Січень » 2 » пропроведення конкурсу "Символіка"
пропроведення конкурсу "Символіка"

про проведення конкурсу

«Символіка Державного історико-культурного

заповідника у м. Луцьку»

1. Загальні положення

1.1. Конкурс «Символіка ДІКЗ»  (далі – конкурс) проводиться Державним історико-культурним заповідником у м. Луцьку.

2. Мета конкурсу

2.1. Метою конкурсу є розробка офіційної символіки Державного історико-культурного

заповідника

у м. Луцьку (ДІКЗ), зокрема: гербу, печатки.

3. Учасники конкурсу

3.1. Учасником конкурсу може бути  любий бажаючий – як професіонал, так і любитель.

3.2. До участі в конкурсі допускаються особи, які у визначений організатором термін, подали

ескізи символіки  та тексти до них, оформлені згідно вимог цього положення.

4. Умови участі у конкурсі

4.1. На конкурс подаються герб, печатка, а також опис символіки, який обов’язково додається до кожної роботи на окремому аркуші формату А4.

4.2. В гербі, печатці повинна бути виражена суть діяльності ДІКЗ - охорона культурної спадщини

та культурно-просвітницька, музейна діяльність.

4.3. Ескізи гербу, печатки повинні бути максимально спрощені, без перевантаження зайвою інформацією. Конфігурація, зображення, форма і елементи, як окремо, так і в цілому, повинні символічно відображати, характерні особливості діяльності заповідника і не повторювати

символів

і знаків, характерних для емблем та гербів інших організацій.

4.4. Робота повинна бути виконана в кольорах, які характерні для геральдики Волині. Водночас запропонований ескіз має бути однаково естетично привабливою як в кольоровому

(художньому), так і чорно-білому (графічному) вигляді. Допускаються різні техніки виконання,

в т. ч. і

комп’ютерна графіка.

4.5. Ескізи  гербу, печатки розміщується в центральній частині аркуша паперу, орієнтованого в книжковому варіанті.

4.6. Для проведення конкурсу створюється журі, яке складається з працівників заповідника та мистецтвознавців.

5. Критерії оцінки робіт

5.1 При виборі найкращого варіанту  гербу, печатки журі  конкурсу керується наступними критеріями:

-     оригінальність (новизна ідеї)

-     лаконічність (мінімум елементів)

-     асоціативність (наявність образних зв`язків з ДІКЗ)

-     адаптованість до  малих масштабів (повинні добре читатись на  печатці, візитках, марках і т.д.)

-     технологічність (можливість відтворення логотипа в різних технологіях)

-     правова захищеність ( неможна використовувати

державну символіку – герб, прапор)

6. Терміни проведення конкурсу

6.1. Роботи подаються до заповідника з 10 січня до 1 травня 2013 року.

7. Порядок подання документів та робіт для участі у конкурсі

7.1. Ескізи символіки, виконані відповідно до вимог цього положення, подаються (надсилаються)

на електронну адресу: zamok.lutsk@rambler.ru

або за адресою: Державний історико-культурний заповідник у м. Луцьку,

вул..Драгоманова,23,  43016. Телефон для довідок: (0322)72-34-32 .

7.2. В одному листі подаються роботи на конкурс та заявка до кожної з них, відповідно до поданого зразка. (додаток 1)

7.3. Роботи надіслані на конкурс не рецензуються, не повертаються.

7.4. Роботи подані з порушенням даного порядку до участі в конкурсі не допускаються.

7.5. Учасники конкурсу самі несуть відповідальність за правильність оформлення та подачі

робіт на конкурс.

7.6. Кількість матеріалів від  одного учасника не обмежена.

8. Нагородження переможців конкурсу

Переможці конкурсу будуть нагороджені грамотами, цінними подарунками.

Переглядів: 764 | Додав: kroliak | Рейтинг: 5.0/2
1 Діма