Головна » 2013 » Січень » 10 » Підведені підсумки конкурсу дитячого малюнка
Підведені підсумки конкурсу дитячого малюнка
9 січня в дирекції Державного історико-культурного заповідника були підведені підсумки конкурсу дитячого малюнка «Свято святого Миколая у Луцьку» і відкрита виставка дитячих малюнків. Учасників конкурсу  привітали директор заповідника  Рудецький  П.А., директор художньої школи Гаврилюк І.М., начальник Управління туризму м. Луцька Бунда Н.П., провідний науковий працівник Музею волинської ікони Василевська С.І.         Студенти Волинської духовної семінарії УПЦ , на чолі з ректором протоієреєм Рустиком,  порадували присутніх чудовими колядками, нагадавши про велике християнське свято, яке у ці дні святкує православний світ.

У своєму виступі директор заповідника Павло Аркадійович Рудецький подякував усім, хто прийняв участь у конкурсі та оголосив переможців. Ними стали: Іщук Богдана(гімназія №14),  Приступа Юлія (НВК №9), Поліщук Дмитро (гімназія №14), які отримали грамоти та подарунки.  Подарунки отримали і всі 82 учасника конкурсу.

Переглядів: 1296 | Додав: kroliak | Рейтинг: 5.0/3
2 Забубака