Головна » 2014 » Березень » 5 » «Обніміться ж, брати мої, молю вас, благаю!»
«Обніміться ж, брати мої, молю вас, благаю!»
Вечір, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка відбувся в приміщенні дирекції Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку (вул. Драгоманова, 23) 4 березня 2014 р.
Захід було організовано Державним історико-культурним заповідником у м. Луцьку (директор Рудецький Павло Аркадійович), Луцькою музичною школою №1 ім. Фридерика Шопена (директор Чуріна Ольга Григорівна), Профспілкою працівників культури Волинської області (голова Корнелюк Ярослав Євгенович), Волинським державним училищем культури і мистецтв ім. Ігоря Стравінського (директор Панасюк Василь Григорович), Інститутом мистецтв СНУ ім. Лесі Українки (Народний артист України Василь Адамович Чепелюк), Художнім музеєм (завідувач Навроцька Зоя Михайлівна) при сприянні Луцької міської ради та Управління культури Волинської ОДА.
Режисер: заслужений працівник культури України Я.Є.Корнелюк
Ведучий: заслужений артист України Петро Савош.
Програма вечора:
1. Віночок з українських народних пісень на вірші Т.Г.Шевченка. Виконує вокальний ансамбль «Ластівки» луцької музичної школи №1. Керівник Лукач Марія Іванівна.
2. Музика М.Лисенка, слова Т.Шевченка. «Вогні горять». Виконує народний артист України В.Чепелюк.
3. Музика народна, слова Т.Шевченка. «Защебече соловейко». Виконує лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Ірина Котлицька.
4. Музика Б.Фільц, слова Т.Шевченка. «Маленькій Мар’яночці». Виконує лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Емілія Михайловська.
5. Музика народна, слова Т.Шевченка. «Зоре моя вечірняя». Виконує лауреат всеукраїнського конкурсу «Бурштинові нотки» Василь Рубаха.
6. Музика А.Кос-Анатольського, слова Т.Шевченка. «Учітеся брати мої». Виконує вокальний ансамбль «Ластівки» луцької музичної школи №1. Керівник Лукач Марія Іванівна.
7. Т.Г.Шевченко. «Заповіт». Читають П.Савош, А.Валієв, І.Гайдай.
Переглядів: 922 | Додав: Заповідник | Рейтинг: 0.0/0