Головна » 2014 » Квітень » 3 » Фотовиставка "Птахи нашого міста" Віктора Чухрая у Луцькому Художньому музеї
Фотовиставка "Птахи нашого міста" Віктора Чухрая у Луцькому Художньому музеї

1 квітня 2014 року о16.00 годині в приміщенні Художнього музею за адресою м. Луцьк, вул. Кафедральна 1а (Луцький замок) відбулась презентація культурно-мистецького проекту "Екологія природи - екологія культури", присвячена міжнародному дню птахів. В межах проекту була відкрита фотовиставка Віктора Чухрая "Птахи нашого міста". Світлини більше 30 видів пернатих представлені в рамках виставки. Фотограф зізнався, що більшість із них йому вдалося зняти у сквері біля РАЦСу, неподалік якого він і проживає. Також автор світлин розповів про почуття та емоції, які виникають у нього від спостереження за птахами. Особливо автор любить фотографувати соколів, які оселились у вежах Луцького замку, вважає їх втіленням воїнів Любарта. Зазначив Віктор Чухрай і те, що зйомка птахів - це далеко не проста справа. Часто фотохудожнику доводиться маскуватися, вдаватися до своїх професійних хитрощів аби отримати хороший фотоматеріал. Найголовніше відкинути негативні емоції і тоді птахи самі прилітають - вважає Віктор Чухрай. Виставку автор присвятив пам'яті своєї мами. 2 квітня на базі фотовиставки для дітей провели екскурсію-практикум.

Переглядів: 1260 | Додав: Заповідник | Рейтинг: 0.0/0