Головна » 2014 » Квітень » 03

1 квітня 2014 року о16.00 годині в приміщенні Художнього музею за адресою м. Луцьк, вул. Кафедральна 1а (Луцький замок) відбулась презентація культурно-мистецького проекту "Екологія природи - екологія культури", присвячена міжнародному дню птахів. В межах проекту була відкрита фотовиставка Віктора Чухрая "Птахи нашого міста". Світлини більше 30 видів пернатих представлені в рамках виставки. Фотограф зізнався, що більшість із них йому вдалося зняти у сквері біля РАЦСу, неподалік якого він і проживає. Також автор світлин розповів про почуття та емоції, які виникають у нього від спостереження за птахами. Особливо автор любить фотографувати соколів, які оселились у вежах Луцького замку, вважає їх втіленням воїнів Любарта. Зазначив Віктор Чухрай і те, що зйомка птахів - це далеко не проста справа. Часто фотохудожнику доводиться маскуватися, вдаватися до своїх професійних хитрощів аби отримат ... Читати далі »

Переглядів: 1274 | Додав: Заповідник | Дата: 03.04.2014 | Коментарі (0)

Цього тижня, з благословіння Митрополита Луцького і Волинського Ніфонта студенти ВДС працювали у відділі фондів Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку. Студенти допомагали науковцям каталогізувати матеріали, опрацювали низку знахідок а також провели генеральне прибирання приміщення відділу фондів. Це далеко не перший прояв співпраці між Державним історико-культурним заповідником у м. Луцьку та Волинською єпархією УПЦ.

Переглядів: 678 | Додав: Заповідник | Дата: 03.04.2014 | Коментарі (0)