Головна » 2014 » Лютий » 24
Колектив Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку разом із закладами культури і мистецтв області глибоко сумує за українськими Героями, що віддали свої життя за волю та незалежність України.
У зв’язку з жалобою за загиблими героями України Державний історико-культурний заповідник у м. Луцьку оголошує про скасування усіх розважальних заходів на території заповідника. 25.02.2014 відповідно до запланованих заходів буде проведено вшанування річниці народження Лесі Українки. Луцький замок працюватиме для огляду у звичному режимі.
З глибоким сумом та надією на мир в Україні колектив Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку.
Від імені колективу директор Державного історико-культурного заповідника Рудецький П.А.
Переглядів: 699 | Додав: Заповідник | Дата: 24.02.2014 | Коментарі (0)