Головна » 2014 » Квітень » 09

Державний історико-культурний заповідник у м. Луцьку щиро запрошує лучан та гостей міста відвідати Луцький замок та заповідник у новому туристичному сезоні 2014 р.

Нагадуємо, що комплекс Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку складає 19 пам’яток національного та 39 пам’яток місцевого значення, серед яких Луцький замок, костел Петра і Павла, Покровський та Братський храми, Головна синагога, монастирські, дохідні та житлові будинки.

У Луцькому замку відвідувачам запропоновані загальна оглядова екскурсія замком з оглядом музею книги та єдиного в Україні музею дзвонів, а також окремі тематичні екскурсії. Серед них “В’їздна вежа” (підйом на оглядовий майданчик В’їздної вежі Луцького замку ... Читати далі »

Переглядів: 1330 | Додав: Заповідник | Дата: 09.04.2014 | Коментарі (0)