Головна » 2013 » Травень » 21
      З нагоди святкування Міжнародного дня музею, в Художньому музеї у Луцькому замку в ніч із 18 на 19 травня 2013 року, відбулася традиційна загальноєвропейська акція Ніч музеїв.

Такі акції, за постановою ЮНЕСКО та ініціативою Лувра, проводяться один раз на рік. Мета – знайти інший ракурс, створити нову версію інтелектуальної розваги, що виокремило б з-поміж інших це свято. В таку ніч свої двері відчинять усі прогресивні музеї Європи. Долаючи кордони та відстані, вони символічно утворюють ланцюг великої музейної родини. В цей час відбуваються презентації нових колекцій та виставок, влаштовуються карнавали, концерти, поетичні імпрези, театральні вистави. Цьогорічна акція у Художньому музеї проводилася п’ятий раз поспіль. Її гасло – «Ніч на варті з Великими».

< ... Читати далі »
Переглядів: 872 | Додав: kroliak | Дата: 21.05.2013 | Коментарі (0)